Każdy z nas zastanawia się niekiedy nad tym, skąd wziąć szybką gotówkę, dzięki której można zaspokoić doraźne potrzeby – opłacenie zaległych rachunków, ubezpieczenie samochodu, szkolnej wycieczki dziecka i tym podobne. Także coraz częściej firmy szukają dodatkowych pożyczek i kredytów na rozwój. Warto zatem wiedzieć, że na rynku funkcjonują firmy pożyczkowe, które oferują takie właśnie możliwości.

Udzielane przez nie pozabankowe pożyczki lub kredyty bez bik (czyli bez weryfikowania wnioskodawców w Biurze Informacji Kredytowej) cieszą się obecnie wśród klientów bardzo dużym zainteresowaniem. ich popularność wynika między innymi stąd, że naprawdę sporadycznie zdarza się, aby wniosek został odrzucony. Szybką pożyczkę pozabankową otrzymać można jeszcze tego samego dnia – to z kolei zasługa uproszczonych formalności. Procedury nie ciągną się jak w bankach całymi tygodniami, znakomita większość spraw jest załatwiana od ręki. Wnioskując o niewielką kwotę rzędu kilkuset złotych nie trzeba przedstawiać rozmaitych zaświadczeń. Dowód osobisty w zupełności wystarcza. Bardzo ważne w tym momencie jest jednak to, aby zdecydować się na usługi firmy sprawdzonej i znanej.

Tylko w ten sposób można uniknąć ryzyka zostania oszukanym, a takie przypadki niestety się zdarzają. Cieszące się uznaniem ze strony klientów firmy pożyczkowe gwarantują natomiast jakość usług na odpowiednio wysokim poziomie. Trzeba też pamiętać o dokładnym czytaniu umowy przed jej podpisaniem, aby wyjaśnić ewentualne wątpliwości. Zawsze trzeba mieć świadomość warunków, na które się godzi poprzez złożenie na umowie podpisu.

Jako przykład może posłużyć firma Beeclean – czyszczenie dywanów w Szczecinie, która to niedawno skorzystała z dodatkowych funduszy zdobytych w przedsiębiorstwach pozabankowych.

Leave a Reply