Które konkursy są najbardziej lukratywne? Oczywiście darmowe konkursy a także te, które zwyciężamy albo co najmniej mamy ogromną szansę wygrać. Im mniej postaci o nim wie, tym jest oczywiście większa okazja na wygraną.
Chyba jeden z najpopularniejszych polskich memoriałów, który poza ogólnopolskim wydaniem ma również bonus miejscowy, w którym co piątek ogłaszane są konkursy. Osoby, które jako jedne z pierwszych wystosują smsa pod podany numer telefonu zyskują bilety: do kina, do teatru, na występ czy w jakieś inne kulturalne miejsce. Jak dla mnie to akuratny pomysł, bo pozwala promować w społeczeństwie cywilizację, no i jeśli się dostanie to za małe pieniądze (chyba maksymalnie 2 złote) można pójść z kimś do kina czy teatru.
Też przeróżne stacje radiowe robią co jakiś czas bezpłatne turnieje. Wystarczy zadzwonić pod ogłoszony numer i czasem nie musieć nawet odpowiadać na zapytanie, aby otrzymać pierwszorzędne perfumy, kolację w świetnej restauracji czy bilet wstępu na drogą zabawę w słynnym klubie.
Kiedyś udało mi się wygrać w takim konkursie bilety do kina. Chociaż trzeba było trochę poszukać w internecie, aby znaleźć odpowiedź na pytanie, jednak radość z wygranej w konkursie była ogromna. Nigdy potem już mi się nie udało powtórzyć tego małego sukcesu.
Ale w jakieś rozgłośni radiowej również coś wygrałam. Wprawdzie to koleżanka mi napisała smsem dobrą odpowiedź i prosiła, żebym zadzwoniła, bo ona już wykorzystała swoją szansę, ale biletami się podzieliłyśmy.
Także bezpłatne konkursy internetowe mogą nam dać możliwość zyskać ciekawe nagrody. Jeżeli wysłanie maila jest bezpłatne lub sms konkursowy niewiele kosztuje, może warto wziąć udział.

Leave a Reply