Gry komputerowe od pewnego czasu stanowią istotny element życia naszego społeczeństwa a już zwłaszcza jego młodszej części.
Obecnie, kiedy bez mała każdy obywatel ma już nie tylko komputer,
ale również dojście do internetu, może trwanie w wirtualnym świecie gier komputerowych zostałowzględnie wyparte przez grasowanie po internecie tak sobie, to i tak gry komputerowe dalej są w czołówce plądrowaczy naszego wolnego czasu.
Ludzie młodzi więcej swojego wolnego czasu poświęcają na gry komputerowe. Bywa nawet tak, że nie spotykają się już po lekcjach ze znajomymi, tylko od razu po powrocie do mieszkaniu ciskają tornister w zakątek pokoju, właczają swój komp, gadu-gadu czy inny komunikator iodgrywają ze znajomymi w gry komputerowe przez sieć.
I wiadomo przy tym, że szkoła czy życie towarzyskie pomiędzy młodych ludzi zostało wyparte przez gry komputerowe. My posiadaliśmy trzepaki i obejścia a aktualnie ludzie młodzi ma gry komputerowe. Jednakże także starsi nie oponują zupełnie od tego rodzaju zabaw. Portale społecznościowe takie jak facebook czy nasza-klasa też świadczą swoim nabywcom różnego rodzaju internetowe gry komputerowe i masy z nich korzystają a internetowa farma bije wszelkie rekordy wziętościi ludzie spędzają na niej bardzo dużo swojego wolnego czasu.
Ściśle mówiąc jest tak,że każdy człek może natrafić dla siebie pewną grę komputerową. Jedni wolą gry strategiczne, inni przygodowe, jeszcze inni gry akcji czy rutynowe planszówki.Są również takie gry, które mogą zmieniać sztampowe życie.
W każdym razie są one wyśmienitym algorytmem na nudę.

Leave a Reply