Przez ostatnie lata nawykliśmy do lekkiej zimy. Nie marzliśmy w domu, na uczelni, ani w drodze do sklepu czy do kościoła. To spowodowało, że nie było potrzebne kupowanie grubych zimowych bluz czy butów. Nawet jeśli leżał śnieg było całkiem ciepło i czasem można było wychodzić w wiosennych płaszczach czy wiatrówkach albo w lżejszych butach.
Ale aktualnie jest inaczej. Nawet jeśli kupujemy nową odzież na zimę to i tak przemarzamy. Żadne kurtki nie chronią nas przed wielkim mrozem, jaki teraz grasuje na ulicach.
Z jednej strony nie ma się czemu dziwić, ponieważ w sklepach sprzedają taki chłam, który chyba jest tworzony w krajach, w których temperatura nie spadła nigdy poniżej 10 stopni.
Ale z drugiej strony niektórym już się w głowach poprzewracało i zapomnieli, że na porządną zimę potrzebują grubych ubrań.
Skoro już się tak stało, że kupiliśmy ciuchy, która nie sprawdza się w zimowych warunkach, to nie mamy pieniędzy na coś porządniejszego. Co nam wówczas pozostaje? Chyba tylko kredyty.
Ale nie musimy pożyczać od razu kilkunastu tysięcy. Wystarczy kilkaset złotych, aby zaopatrzyć siebie i rodzinę.
Jednak nie każdy może sobie pozwolić na pożyczkę, gdyż ma już udzielony kredyt w banku lub widnieje w Biurze Informacji Kredytowej.
Wtedy mamy jeszcze do dyspozycji pożyczki i najlepsze kredyty pozabankowe, a więc skorzystajmy z nich.

Leave a Reply