Boże Narodzenie tuż tuż. Wiemy, że jest to nie tylko szczególny i rodzinny moment, ale także ten okres w roku, kiedy jesteśmy zmuszeni uszczuplić nasz rodzinny sejf.
Tak, pieniądze na święta są konieczne. Musimy się przecież liczyć ze świąteczną kolacją, na którą przyjdzie połowa naszej rodziny, więc nie możemy ich ugaszczać przy stole, na którym stoi mniej niż dwanaście dań.
Do tego dochodzi jeszcze sprawa darów świątecznych, świerku a co za tym idzie ozdób choinkowych, lampek świątecznych, stroików czy odświętnych ciuchów.
Można zacząć oszczędzać cały rok niedużą kwotę ze swojej lub chociaż od września czy sierpnia, bo wiadomo też, że sporo funduszy wydajemy podczas wakacji na wyjazdy czy kolonie dla dzieci.
Ale jest też alternatywne wyjście. To właśnie przed świętami wiele banków włącza do swojej oferty pożyczki na święta czy świąteczne, specjalne kredyty na wszystko. Są one chyba niżej oprocentowane i nie trzeba spełniać zbyt wysokich warunków, aby je dostać. Wystarczy pójść do banku ze swoim dowodem osobistym i podać kwotę, jaką chcemy pożyczyć. Oczywiście nie może być ona zbytnio zawyżona, ponieważ takie kredyty na święta mają swoje granice. Dzięki temu bez problemu można  zrobić świąteczne sprawunki i miło spędzić czas wśród rodziny.

Leave a Reply