Gra LOST – prezentujemy fragmenty intro oraz video wywiad z twórcami!
Luty 5th, 2008 by admin
CD Projekt informuje, że jest już dostępny najnowszy film dotyczący gry LOST. W materiale, poza fragmentem intro gry, znajduje się wywiad z jednym z jej twórców przeplatany scenami z gry. Producent – Gadi Pollack, opowiada m.in. jak odtworzono świat znany z serialu oraz nowych wątkach fabuły, dostępnych tylko w grze.
Wywiad znajduje się pod adresem: www.gram.pl/LostWywiad
W grze LOST wcielamy się w jednego z rozbitków lotu transoceanicznego numer 815, którzy przypadkowo znaleźli się na ajemniczej, nie zaznaczonej na żadnych mapach wyspie. Najważniejszy cel – wrócić do domu. Nie będzie to jednak proste zadanie, gdyż wyspa pełna jest niebezpiecznych tajemnic, których odkrycie może narazić życie ocalałych. Tylko od gracza zależy, któremu z rozbitków uwierzy – nie każdy będzie miał przyjazne zamiary! Grę komputerową LOST cechować będzie filmowa narracja, przedstawiająca wiele elementów fabuły w bardzo efektowny, znany z serialu sposób – w postaci osobnych odcinków.
Gra LOST: Zagubieni pojawi się na rynku w pierwszym kwartale tego roku, w sugerowanej cenie 99,90 zł. Więcej o grze na stronie www.gram.pl/lost
O firmie Ubisoft:
Ubisoft jest jednym z największych producentów, wydawców oraz dystrybutorów interaktywnych produktów rozrywkowych w skali światowej. To firma, która rozwinęła się znacząco poprzez zróżnicowany i szeroki wachlarz produktów i partnerstw. Ubisoft posiada obecnie biura w 22 krajach i oferuje swoje produkty w ponad 50 państwach na całym świecie. Celem firmy jest wyznaczanie kierunku w branży produkcji gier, dostarczając użytkownikom produkty na najwyższym poziomie. W roku finansowym 2006-2007 Ubisoft wygenerował sprzedaż na poziomie 680 milionów euro. Więcej o Ubisoft na www.ubisoftgroup.com.